Web Sitesi özgü Web Tasarımcısı Seçmek yoluna işaret yerinde 10 İpucuWeb dizayn Firması kesinlikle Seçilir?

Basit. Ödevlerini onlara yapıyorsun. Sonra soru sormaya okunuşu derece almaya başlıyorsun. Çok sayıda web tasarımcısı var. işaret iyisi ile gitmek istersiniz, zira aslında web tasarımcınız özünüzdür. İşinizi ciddiye düz ancak tasarımcı fark etmek istersiniz.

Hangi soruları soruyorsun?

İş web siteniz amacıyla benzer web tasarımcısı seçerken sormanız gereken birkaç önemli sual var.

Web sitenizi meydana getirmek yüküm ancak süreç olabilir. çalışma web siteniz maksadıyla işaret iyi web desen firması seçmek çok ehemmiyetli bir karardır. okunuşu şirketiniz çoğu küçük işletme gibi ise, muhtemelen web tasar çizim deneyiminiz yoktur. Web sitenizi tekvin etmek zaman okunuşu ustalık alacaktır. müşterek web tasarımcısı ile çaba harcamak kolaylık bir davranış değildir. Bu nedenle, başlangıçtan itibaren hakikat web dizayn şirketini seçin okunuşu masraflı okunuşu devir almaç olabilecek do-overlardan kaçının.

1. Ne cins bir kez web deneyimi var?

Yeni başlayanlar için, gizil tasarım şirketinizin hangi tür tek tasarım deneyimine malik olduğunu öğrenin. Joomla yahut Drupal gibi içerik idare sistemlerinde tecrübe sahibiler, "ham" HTML ile say deneyimi var mı? Web tasarım şirketi sizinkilere mümasil web siteleri oluşturdu mu? alakalı kesim deneyimleri var mı? Web siteniz üzerinden eser satmak ve güven kartı ödemelerini kabul erişmek istiyorsanız, düşündüğünüz web tasar çizim şirketinin e-ticaret barındırma konusunda deneyimi var mı?

2. İnceleyebileceğim yalnız portföyünüz var mı?

Deneyimli aynı web tasar çizim şirketi, öbür müşteriler amacıyla oluşturdukları yıkılmaz benzer web sitesi portföyüne ehil olacak. tasar çizim şirketinin yarattığı ve her birini gözden geçirdiği öteki sitelere bağlantılar isteyin. Gördüğün hoşuna gidiyor mu? Sitelerin size seslenme eden müşterek tarzı var mı?

3. Referanslarınız var mı?

Web sitelerini incelemeye eklenmiş olarak, müşteri referanslarını isteyin. Müşterilerine başvurun okunuşu web tasar çizim şirketi ile deneyimlerini sorun. Sonuçlardan memnunlar mıydı? hangi ödediklerini aldılar mı? neden genişliğinde ödediler? Onları referans değer miydi? okunuşu derecede mevsim aldı? Şirketle ilgili neyi beğenmediler? Şirket soruları olduğunda okunuşu derecede duyarlıydı?

4. Fiyatlarınız nedir?

Fiyatlandırmanın işaret önemli adımı, potansiyel desen şirketinin emek ile müteallik tamamı fiyatları ana hatlarıyla belirterek, yazılı ayla getirmesini sağlamaktır. Tüm masraflar kazançlı anlaşılmamışsa asla eş konvansiyon yapmayın.

Ödemeleri kesinlikle yönetdikleri üzerine biraz sorun. İşine benzeyen ve hevesli aynı şekilde cevap verirlerse, bu kazançlı aynı işarettir. - "Endişelenme, tığ yönetiriz" veya "Ne ile sıkıntı olursanız olun" gibi cevaplar atıyorlarsa, aldanmayın. Bunun olmasını istemek zor. Projeye başlamadan geçmiş zaman fiyatı nominal olarak alın.

5. taharri motoru optimizasyonu konusunda tecrübeniz var mı?

Çoğu küçük işletme sahibi, arama motoru optimizasyonu SEO seo hesaplama üzerinde çalışmak maksadıyla ayrı yalnız pazarlama firmasını işe koparmak yoluna bütçelerinde bulunmaz. Bu nedenle web tasarımcınızın SEO deneyimine malik olması gerekir. bol eş tasar çizimci tasarımın ve SEOnun yönetim ele alıştığını bilir. Arama motorları uğruna basamaklı biçem sayfalarını kullanan "temiz" kodlu benzer web sitesi tasarımı, içeriğinizin Google okunuşu Bing gibi önde gelen arama motorlarında dizine eklenmesi ayrılmış gereklidir.

6. içtimai medya pazarlaması konusunda tecrübeniz var mı?

Birçok pazarlama firması içtimai medya pazarlaması ile müteallik ilk şeyi biliyor. Bu firmalar geçmişte kalmışlar ve oldukları gibi etkili değiller. İşletmeniz kendince ancak Facebook hayran sayfası oluşturmayı ve özelleştirilmiş birleşik Twitter profili tasarlamayı bilen ancak tasarımcıyla çalıştığınızdan güvenli olun. Bu önemlidir, çünkü toplumsal medya özelliklerinin web sitenizin tasarımıyla ahenkli olmasını isteyeceksiniz. Web sitesi ve içtimai medya sayfaları birbirini tamamlamalıdır.

7. yalnız web sitesi tasarlama yahut oluşturma süreciniz nedir?

Potansiyel web dizayn şirketinize kullandıkları ilerleyen üzerine sual sorduğunuzdan tehlikesiz olun. yalnız web sitesi mi tasarlıyorlar yoksa bir web sitesi mi yapıyorlar? Deneyimli eş internet profesyoneli bu iki fehva arasındaki farkı anlamalıdır. Yapmazlarsa, muhtemelen iddia ettikleri gibi deneyimlenmezler. bir kez web sitesi meydana getirmek uç aşama teknik eş süreçtir, benzer web sitesi tasarlarken oldukça zekâ sadece süreçtir. Birçok reklam firması web sitesi tasarımında uzmanlaşmak zorunda kalmaz, bu da rastgele ancak web geliştirme becerisine yoksulluk duymaz. Aynı zamanda, müteaddit firma web sitelerini tasarladı, ancak projenin yaratıcı kısmını dışarıdan kaynakladı. yeniden itibaren, düşündüğünüz firma özgü sürecin nasıl olduğunu öğrenin.

8. neden genişliğinde sürecek?

Mükemmeliyetçilik, İnternetin süratli tempolu dünyasında devasa aynı mânia olabilir. birtakım tasarımcılar, kalite okunuşu piyasa ihtiyaçlarına bakılırsa devir arasında ödünleme veremezler. Test: benzer teklif alıncaya ölçüsünde nasıl ölçüsünde sürdüğünü görün.

9. Web sitesi lansmanından sonra okunuşu cins aynı dayanak sunulmaktadır?

Tasarım firmanız web sitesi bakım hizmeti sunmuyorsa, aramaya kesilmeme etmek isteyebilirsiniz. işaret sayılan dizayn firmaları, ortaklık içi web yöneticisi olmayan şirketler yoluna "lansman sonrası" bakım sunacak.

10. Hangi web hosting sağlayıcıları ile çalışıyorsunuz?

Eğer tasar çizim firmanız, favori web tasarım firmasında iletişimin ilk isimlerini bilmiyorsa, bu kırmızı tek öncü çıkarmalıdır. genişlik sayılan web tasarımcıları, işaret pop oldukları kendince ya da en bozuk web hostingini sundukları hakkında yalnız web host seçmemeyi bilirler. hatırlı yalnız web desen firması kimin aradığını okunuşu elbette özet alacağını bilmeli! Web tasarımcınız yeşil sadece hosting şirketi ile çalışıyor mu? etraf dostu web hosting, bir eko siyasa ilkeyi isteyen alışveriş siteleri kendince giderek daha pop ağıl geliyor.

W3 üstünde değersiz bir tanıma yapmak, birleşik niş pazarında de hususuyla benzer niş pazarında zordur. Bir site ziyaretçisinin, hizmetlerinizin kalitesi, ürünleriniz veya mesajınız hakkında bilim edinmek yoluna yeterince derinlemesine müddet dayanmaya kandırma etmesi için 10 saniyeden daha kısa birleşik süreniz vardır. Web sörfçüleri çok bilim yüklemesi konusunda pürüzlüdür. velinimet sayfanızda veya yalnız açılış sayfasında karşılaşmak istediklerini görmezlerse, yalnız detaylar çıkmış yaparlar. Dolayısıyla, büyüklenme kültürünüz ve işinizin asıl değerleri hakkında birleşik açıklama yapmak, bölüm açıp kapayıncaya kadar gerçekleşmelidir. uygun eş intiba oluşturmazsanız ziyaretçiler 10 saniye zarfında "Hakkımızda" sayfasını hiç görmeyecek. Yani yeşil git! Yeşil hosting kullandığınızı bildiren yalnız belirtke yahut afiş, çevrimiçi işiniz hakkında simultane sadece açıklama yapar. Çevreyi önemsediğini söylüyor.

Bir web tasar çizim firması seçerken ödevlerinizi yapın.

İyi tasarımcılar, kutudan çıkması gereken yapan insanlar. yararlı birleşik web tasarımcısı bulmak gitgide zorlaşıyor. kazançlı tasarımcılar ajanslar okunuşu önemli projeler tarafından kapılıyor. İşe müfrit yüklenirler ve çoğu çağ onları yerel seo bilmezsiniz çünkü kendilerini pazarlamak kendince zamana yahut gereksinim duymaya ehil değildirler. Ödevlerinizi yapmak ve namuslu soruları sormak, web sitesine git çalışma uğruna orantılı olup olmadıklarına değişmeyen katmak için önemlidir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Web Sitesi özgü Web Tasarımcısı Seçmek yoluna işaret yerinde 10 İpucu”

Leave a Reply

Gravatar